Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gamla Upsala SK

Följ

Gamla Upsala SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Träning F-13


      10:30
    • 10:30

      Vaksala SK Svart (hemma) F-11


      12:30
    • 12:00

      IFK Aspudden-Tellus (hemma) Gusk Dam 2


      14:00
    • 12:00

      Kallelse Aspudden Gusk Dam 2


      14:00
    • 12:30

      Enköpings SK FK (borta) P-13


      14:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:30

      IFK Norrköping FK (borta) Gusk Dam


      16:30
    • 15:00

      Täby FK (hemma) GUSK SM17


      17:00
    • 15:20

      Vaksala SK (hemma) F-10


      17:00
    • 17:15

      Träningsmatch Herrjunior


      19:00
  • 7Sön
    • 08:30

      Armeniska United (hemma) P-13


      09:30
    • 08:45

      Träningsmatch Bälinge F-14


      09:45
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      Rimbo IF (borta) P-11


      12:30
    • 13:00

      Träning P-17


      14:00
    • 15:50

      Träning F-16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:15
    • 18:00

      Träningsmatch mot Funbo IF Dam Gusk Dam 3-4


      20:00
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Alla dagar-utbildning kring mens och idrott F-14


      18:15
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Alla dagar - utbildning kring mens och träning F-13


      19:15
    • 19:30

      Alla dagar-utbildning kring mens och idrott F-12


      20:15
    • 19:50

      Roslagsbro IF (hemma) Damjuniorer


      21:50
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 08:30

      Träning P-14


      11:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:15
    • 09:00

      Träning F-13


      10:30
    • 09:45

      Träning P-09


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch P-12


      12:00
    • 12:10

      Enköpings SK UK (borta) F-11


      14:10
    • 12:15

      Bollis P-09


      15:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Gusk Herr


      15:00
    • 13:45

      Träning Herrjunior


      15:00
    • 13:45

      Träning Gusk Herr 2


      15:00
    • 14:00

      Sundsvalls DFF (borta) Gusk Dam


      16:00
    • 15:15

      Procyon BK (hemma) P-13


      17:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 12:00

      Alsike IF (borta) F-11


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch Vaksala-GUSK F-14


      13:00
    • 12:00

      DM-match Alsike (nytt speldatum) F-11


      13:30
    • 13:00

      Träning F-17


      14:00
    • 15:50

      Träning F-16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:30

      IFK Stocksund (hemma) Gusk Dam 2


      18:30
    • 16:30

      Träningsmatch P-12


      18:00
    • 16:30

      Kallelse IFK Stocksund Gusk Dam 2


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:15

      IK Sirius FK (borta) GUSK SM17


      19:15
    • 17:30

      Träningsmatch mot Örsundsbro 2 Gusk Herr 2


      19:30
    • 17:30

      Träningsmatch Gusk 2 mot Örsundsbro 2 Herrjunior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:15
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte GUSK F12 F-12


      19:00
    • 19:30

      Träning GUSK SM17


      21:00
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 12:00

      Träning Oldboys


      13:00
    • 16:30

      Träning Gusk Dam


      18:30
    • 18:00

      Upsala IF Fotboll (borta) F-11


      20:00
    • 18:15

      Enköpings SK FK (borta) P-09


      20:15
  • 20Lör
    • 08:45

      Storvreta IK F11 (borta) F-11


      10:45
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Vaksala SK (hemma) F-13


      10:30
    • 10:00

      Västerås SK FK (borta) P-13


      15:00
    • 10:30

      Bälinge IF (hemma) F-11


      12:30
    • 11:15

      Vaksala SK (borta) Damjuniorer


      13:15
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:00

      Håbo FF (borta) Damjuniorer


      15:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:30

      Träning P-14


      15:00
    • 13:45

      Träning Herrjunior


      15:00
    • 13:45

      Träning Gusk Herr 2


      15:00
    • 14:30

      Träning P-14


      16:00
    • 15:00

      Mallbackens IF Sunne (hemma) Gusk Dam


      17:00
    • 16:00

      Gamla Upsala SK (hemma) P-09


      18:00
  • 21Sön
    • 10:30

      BKV Norrtälje (hemma) F-11


      12:30
    • 13:00

      Träning F-17


      14:00
    • 14:15

      Bollis uppdrag P-11


      17:00
    • 15:00

      Slätta SK (borta) Gusk Dam 2


      17:00
    • 15:00

      Sunnersta AIF (hemma) Gusk Herr


      17:00
    • 15:00

      Morgongåva SK P 11/12 (hemma) P-11


      17:00
    • 15:45

      Klättring, mat och teori F-10


      20:30
    • 15:50

      Träning F-16


      17:00
    • 16:15

      IF VP Uppsala (hemma) P-13


      17:15
    • 16:30

      Slätta SK (hemma) GUSK SM17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:15
    • 18:00

      Träningsmatch mot VP Herrjunior


      20:00
    • 19:00

      Träningsmatch Gusk Dam 3-4


      21:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Vaksala SK (hemma) F-13


      10:30
    • 09:00

      Bälinge (borta) F-16


      10:00
    • 10:30

      Procyon BK (hemma) P-11


      12:30
    • 11:00

      Uppstartsdag F-13


      16:30
    • 13:00

      Eskilstuna United DFF (borta) Gusk Dam


      15:00
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:45

      Träning Herrjunior


      15:00
    • 13:45

      Träning Gusk Herr 2


      15:00
    • 14:00

      Åkersberga FC (borta) Gusk Herr


      16:00
    • 17:00

      Bälinge IF Gul (borta) F-11


      19:00
    • 17:00

      Lagkväll! Gusk Dam 3-4


      23:00
    • 17:30

      Vaksala SK (hemma) P-09


      19:30
  • 28Sön
    • 09:45

      Träningsmatcher mot Iron och Upsala IF F-12


      11:30
    • 13:00

      Träning F-17


      14:00
    • 13:00

      Träning P-17


      14:00
    • 14:30

      Östhammars SK (hemma) P-11


      16:30
    • 14:30

      Unik FK F11/12 (hemma) F-11


      16:30
    • 15:00

      Sollentuna FK (borta) GUSK SM17


      17:00
    • 15:50

      Träning F-16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Islingby IK (hemma) Gusk Dam 2


      18:00
    • 16:15

      Träningsmatch mot UIF P-14


      17:15
    • 16:30

      Håbo FF (hemma) F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot Sirius P-14


      19:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis