Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gamla Upsala SK

Följ

Gamla Upsala SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Upsala IF Fotboll Vit 1 (borta) P-12


      12:00
    • 11:30

      Entrévärdar Gusk-Jitex Damjuniorer


      16:00
    • 12:00

      Bollisuppdrag / lagaktivitet F-12


      15:00
    • 12:15

      Bälinge IF Svart (borta) P-14


      14:15
    • 13:00

      Jitex BK (hemma) Gusk Dam


      15:00
    • 13:00

      Bollisuppdrag / lagaktivitet F-12


      15:30
    • 15:30

      Träning Gusk Herr


      16:30
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
    • 19:30

      Träning GUSK SM17


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 08:45

      Unik FK P13 Blå 2 (borta) P-13


      10:45
    • 09:00

      Träning P-16


      10:15
    • 09:30

      Danmarks IF Röd (borta) P-11


      11:30
    • 10:00

      Heby AIF (borta) F-13


      12:00
    • 10:30

      Vaksala SK Svart 1 (hemma) F-12


      12:30
    • 10:30

      Matchvärd MOT Vaksala F-12


      11:45
    • 11:30

      FC Arlanda Vit (borta) P-12


      13:30
    • 12:00

      Gefle IF FF (hemma) GUSK SM17


      14:00
    • 13:00

      Träning F-15


      14:00
    • 13:00

      Östhammars SK (borta) F-11


      15:00
    • 14:15

      Bollis-uppdrag GUSK herr - Roslagsbro P-12


      16:45
    • 14:15

      Börje SK (borta) Gusk Dam 3-4


      16:15
    • 15:00

      Roslagsbro IF (hemma) Gusk Herr


      17:00
    • 15:15

      Upsala IF Fotboll U16 (borta) Herrjunior


      17:15
    • 16:00

      Örebro SK FK (borta) Gusk Dam


      18:00
  • 5Sön
    • 08:00

      Jordutkörning Gusk Herr


      18:00
    • 08:30

      IF VP Uppsala (borta) F-11


      10:30
    • 10:00

      Vaksala SK Röd (hemma) P-11


      12:00
    • 13:00

      Kvarnsvedens IK (borta) Gusk Dam 2


      15:00
    • 13:00

      Träning P-17


      14:00
    • 13:00

      Träning F-17


      14:00
    • 13:00

      Kallelse Kvarnsveden Gusk Dam 2


      14:00
    • 15:45

      IF VP Uppsala (borta) P-09


      17:45
    • 15:50

      Träning F-16


      17:00
    • 16:10

      Östervåla IF (hemma) Gusk Herr 2


      18:10
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Funbo IF F 10/11 (hemma) F-10


      19:00
    • 17:00

      Vaksala SK (borta) F-10


      19:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:15
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Danmarks IF (hemma) F-10


      20:30
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Håbo FF DamJ (borta) Damjuniorer


      21:00
    • 19:00

      Östhammars SK (borta) Gusk Dam 3-4


      21:00
    • 19:50

      IK Sirius FK (hemma) Damjuniorer


      21:50
  • 9Tor
    • 00:00

      Vinnare i match 170462011 (hemma) Damjuniorer


      02:00
    • 09:00

      Träning Gusk Dam 2


      10:30
    • 10:00

      Träning F-16


      11:00
    • 10:30

      SK Wigör P12/13 Blå (borta) P-13


      12:30
    • 11:30

      IK Uppsala Fotboll (borta) F-10


      13:30
    • 11:30

      Håbo FF F14 (hemma) F-14


      13:30
    • 13:00

      Enköpings SK FK U16:1 (hemma) Herrjunior


      15:00
    • 15:30

      Träning P-09


      16:30
    • 16:45

      Träning GUSK SM17


      18:00
    • 16:50

      Träning F-11


      18:05
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:15

      Träning Gusk Dam


      19:30
    • 19:00

      SigtunaMärsta United FK (hemma) Gusk Dam 3-4


      21:00
    • 19:30

      Träning Gusk Herr


      21:00
  • 10Fre
    • Heldag

      Intressekoll av att spela match / träna med F-12 F-13

    • 12:00

      Träning Oldboys


      13:00
    • 16:30

      Träning Gusk Dam


      18:30
    • 19:30

      Österlövsta FF 2 (borta) Gusk Herr 2


      21:30
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning P-16


      10:15
    • 10:00

      Funbo IF P13 (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Gimo IF FK F12-14 2 (hemma) F-13


      12:00
    • 11:00

      IFK Stocksund (borta) GUSK SM17


      13:00
    • 11:30

      Sunnersta AIF Svart (hemma) P-11


      13:30
    • 11:30

      IFK Uppsala Blå (hemma) P-14


      13:30
    • 11:30

      IF VP Uppsala ORANGE (hemma) F-12


      13:30
    • 11:30

      Matchvärd mot VP F-12


      13:30
    • 13:00

      IF VP Uppsala F-08 (hemma) Damjuniorer


      15:00
    • 13:00

      Unik FK Blå 1 (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      Fanna BK F10 Vit (hemma) F-14


      15:00
    • 14:30

      Bälinge IF Svart (hemma) P-13


      16:30
    • 15:00

      Bollisar F-14


      18:00
    • 15:00

      Entrévärd Gusk-Alingsås Damjuniorer


      18:00
    • 16:00

      Alingsås IF FF (hemma) Gusk Dam


      18:00
    • 18:00

      Grillkväll GUSK SM17


      21:30
    • 19:30

      IFK Uppsala (borta) Gusk Herr


      21:30
  • 12Sön
    • 08:30

      Bälinge IF (borta) P-11


      10:30
    • 09:00

      Knatteligan P-16


      16:00
    • 10:00

      SK Iron (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Vaksala SK Vit (hemma) F-13


      12:00
    • 11:30

      Håbo FF F12 Gul (hemma) F-12


      13:30
    • 11:30

      Matchvärd mot Håbo F-12


      13:30
    • 12:00

      IK Viljan Strängnäs (hemma) Gusk Dam 2


      14:00
    • 12:00

      Södra Trögds IK F-11 (hemma) F-11


      14:00
    • 12:00

      Prel. Kallelse Viljan Gusk Dam 2


      14:00
    • 13:00

      SK Iron (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      Träning P-17


      14:00
    • 15:00

      Skuttunge SK /IK Hinden (hemma) P-13


      17:00
    • 18:30

      Bälinge IF 1 (borta) P-09


      20:30
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Lagfotografering F-17


      18:00
    • 17:00

      Fotografering Damjuniorer


      17:30
    • 17:00

      Lagfoto GUSK SM17


      18:00
    • 17:10

      Lagfotografering P-16


      17:45
    • 17:20

      Fotografering GUSK ungdom F-16


      18:00
    • 17:20

      Fotografering F-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Fotografering P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning GUSK SM17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:10

      Fotografering GUSK F14 F-14


      18:30
    • 18:20

      Fotografering F-13


      19:00
    • 18:35

      Fotografering P-13


      19:40
    • 18:45

      Fotografering P-12


      19:45
    • 19:00

      Fotografering F-12


      19:30
    • 19:00

      Träning Damjuniorer


      20:30
    • 19:00

      Extraträning - fokus individuell bollbehandling P-14


      20:00
    • 19:10

      FOTOGRAFERING P-11


      20:10
    • 19:50

      Lagfotografering F-10


      20:50
    • 19:50

      Fotografering P-09


      20:50
    • 20:00

      Träning P-09


      21:00
    • 20:15

      Fotografering Herrjunior


      21:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 12:00

      Träning Oldboys


      13:00
    • 16:30

      Träning Gusk Dam


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:30
    • 17:30

      Träning Gusk Herr


      19:00
    • 18:00

      Upsala IF Fotboll UIF F11 (borta) F-11


      20:00
    • 18:30

      Bälinge IF svart (borta) P-12


      20:30
    • 19:30

      Danmarks IF 2 (borta) Gusk Dam 3-4


      21:30
  • 18Lör
    • 09:15

      Vaksala SK Svart (borta) P-11


      11:15
    • 10:00

      Sunnersta AIF Vit (hemma) F-10


      12:00
    • 10:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      IK Sirius FK (hemma) F-16


      14:00
    • 10:00

      SK Iron (hemma) F-16


      11:00
    • 10:00

      Gimo IF FK (hemma) F-16


      14:00
    • 11:00

      Vaksala SK (borta) Damjuniorer


      13:00
    • 11:30

      Armeniska United FK P14 (hemma) P-14


      13:30
    • 11:30

      SK Iron vit (borta) F-13


      13:30
    • 12:00

      Roslagsbro IF P08 (hemma) Herrjunior


      14:00
    • 13:00

      Tierps IF (borta) Gusk Dam 2


      15:00
    • 13:00

      Funbo IF F12/13 (borta) F-13


      15:00
    • 13:00

      IFK Uppsala (hemma) F-15


      17:00
    • 13:05

      Träning Gusk Dam 2


      15:05
    • 14:00

      IF Brommapojkarna (hemma) GUSK SM17


      16:00
    • 14:00

      IK Fyris F12 Svart (borta) F-12


      16:00
    • 15:00

      Lidköpings FK (borta) Gusk Dam


      17:00
    • 16:00

      Vattholma IF (hemma) Gusk Dam 3-4


      18:00
  • 19Sön
    • 09:30

      Matchsammandrag P-15


      13:00
    • 10:00

      Bälinge IF röd (borta) P-12


      12:00
    • 10:30

      Vaksala SK (hemma) F-11


      12:30
    • 11:00

      Films SK IFK D/Ö F12 (borta) F-12


      13:00
    • 12:00

      Storvreta IK vit (hemma) P-11


      14:00
    • 12:45

      Upsala IF Fotboll Röd 2 (borta) P-14


      14:45
    • 14:15

      Bollis P-13


      17:00
    • 14:30

      Upsala IF Fotboll Svart (borta) P-13


      16:30
    • 15:00

      IK Frej Täby FF (hemma) Gusk Herr


      17:00
    • 16:00

      IK Sirius FK (borta) F-10


      18:00
    • 17:00

      Fanna BK P 15 (hemma) P-09


      19:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning GUSK SM17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:15
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:00

      Föräldramöte F-15


      19:15
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Extraträning - fokus individuell bollbehandling P-14


      20:00
    • 19:00

      Knarrbacken FC 1 (hemma) P-09


      21:00
    • 19:00

      Träning Damjuniorer


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 12:00

      Träning Oldboys


      13:00
    • 17:00

      Miniläger P-12


      00:00
    • 17:00

      Event Gusk-IK Uppsala Gusk Dam 2


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:30
    • 17:30

      Träning Gusk Herr


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Bollisuppdrag F-10


      21:00
    • 18:00

      Jobba på damernas match GUSK SM17


      21:00
    • 18:00

      Maskot uppdrag Elitettan F-16


      22:00
    • 18:00

      Line-up med Elitettan F-15


      19:30
    • 19:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) Gusk Dam


      21:00
    • 19:00

      Tobo/Örbyhus FF (borta) Gusk Herr 2


      21:00
    • 19:00

      Enköping United FK (hemma) Gusk Dam 3-4


      21:00
  • 25Lör
    • 00:00

      Miniläger P-12


      15:00
    • Heldag

      ÅLAND! P-11

    • 08:30

      Matchsammandrag P-15


      13:00
    • 10:00

      Vaksala SK Svart 2 (hemma) P-13


      12:00
    • 10:15

      Storvreta IK P16-17 (borta) Herrjunior


      12:15
    • 11:00

      WIRIK (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Bälinge IF F11/12 Gul (borta) F-11


      13:00
    • 11:30

      Sunnersta AIF Svart (hemma) F-13


      13:30
    • 11:30

      Järlåsa IF 1 (hemma) F-12


      13:30
    • 11:30

      Matchvärd mot Järlåsa IF F-12


      13:00
    • 12:30

      Knatteligan P-16


      17:30
    • 12:45

      IK Fyris Uppsala P13 (borta) P-13


      14:45
    • 13:00

      Enköpings SK UK F16/17 (hemma) Damjuniorer


      15:00
    • 13:00

      SK Iron blå (hemma) P-14


      15:00
    • 14:30

      Jomala IK (borta) P-11


      16:30
    • 14:30

      Vaksala SK Gul 1 (hemma) F-14


      16:30
    • 16:00

      Storvreta IK P12 vit (hemma) P-12


      18:00
    • 17:30

      Vaksala SK (borta) F-10


      19:30
  • 26Sön
    • 11:30

      Storvreta IK blå (hemma) P-11


      13:30
    • 13:00

      Storvreta IK P12 gul, Knatteligan P8 2020 (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      Upsala IF Fotboll Svart (borta) P-14


      15:00
    • 13:00

      Lunch innan matchen Gusk Dam 2


      16:00
    • 14:00

      Procyon BK (borta) Gusk Herr


      16:00
    • 15:00

      IFK Uppsala 1 (hemma) P-13


      17:00
    • 16:00

      Täby FK (hemma) Gusk Dam 2


      18:00
    • 16:00

      Bälinge IF F11/12 (borta) F-11


      18:00
    • 16:00

      FC Djursholm (borta) GUSK SM17


      18:00
    • 16:00

      Prel kallelse Täby Gusk Dam 2


      18:00
    • 17:00

      Alsike IF F10 (hemma) F-10


      19:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning GUSK SM17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:15
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:00

      Bad i Storvad F-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Extraträning - fokus individuell bollbehandling P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Enköpings SK UK F-11 (hemma) F-11


      21:00
    • 19:00

      IK Hinden 2 (hemma) Herrjunior


      21:00
    • 19:00

      IK Hinden 2 (hemma) Gusk Herr 2


      21:00
    • 19:00

      Träning Damjuniorer


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning P-14


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-13


      20:00
  • 30Tor
  • 31Fre