Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gamla Upsala SK

Följ

Gamla Upsala SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Storvreta IK P14 vit (borta) P-14


      11:00
    • 10:00

      Sunnersta AIF (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Sirius P-16


      11:00
    • 11:00

      Vaksala SK (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      Morgongåva SK flickor 10/11 (hemma) F-10


      13:30
    • 11:30

      Bälinge IF Gul (hemma) F-13


      13:30
    • 11:30

      FC Arlanda F12 (hemma) F-12


      13:30
    • 11:30

      Matchvärd mot Arlanda F-12


      13:30
    • 12:00

      Sunnersta AIF Grön (borta) P-12


      14:00
    • 12:30

      Träning Herrjunior


      14:00
    • 13:00

      Väddö IF P1011 Väddö IF p2011 (hemma) P-11


      15:00
    • 13:00

      Bälinge IF Svart (hemma) F-14


      15:00
    • 13:00

      BKV Norrtälje (hemma) Damjuniorer


      15:00
    • 14:00

      Enköpings SK UK (borta) Gusk Dam 2


      16:00
    • 14:00

      Bollstanäs SK (hemma) GUSK SM17


      16:00
    • 14:00

      Preliminär kallelse Enköping Gusk Dam 2


      16:00
    • 14:15

      Bollisar GUSK herr P-14


      16:45
    • 15:00

      Spånga IS FK (hemma) Gusk Herr


      17:00
  • 2Sön
    • 09:30

      Matchsammandrag P-15


      14:00
    • 10:00

      Danmarks IF Röd (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Bälinge IF (hemma) F-15


      15:00
    • 11:00

      Vaksala SK (borta) F-10


      13:00
    • 13:00

      Vaksala SK Gul 2 (borta) P-13


      15:00
    • 13:00

      SK Iron vit (borta) F-12


      15:00
    • 14:00

      Ullfors IK/Månkarbo IF (borta) P-12


      16:00
    • 15:00

      Börje SK 1 (borta) P-11


      17:00
    • 15:00

      Storvreta IK F2013 blå (borta) F-13


      17:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning GUSK SM17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:30

      Vattholma IF (borta) P-13


      20:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Målvaktsträning P-14


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:40

      Bälinge IF (hemma) P-13


      10:40
    • 10:00

      FC Arlanda F11 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      IK Sirius FK P2014U (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Unik FK (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Vaksala SK Svart 1 (borta) P-12


      13:00
    • 11:20

      IFK Uppsala (borta) P-13


      12:20
    • 11:30

      Upsala IF Fotboll F13 Svart (hemma) F-13


      13:30
    • 12:00

      Unt cup P-11


      18:00
    • 13:00

      Heby AIF (hemma) F-14


      15:00
    • 13:00

      Matchvärd GUSK F14-Heby F-14


      14:00
    • 14:00

      BKV Norrtälje (borta) Gusk Herr


      16:00
    • 15:00

      Vaksala SK Svart 2 (borta) F-12


      17:00
    • 16:00

      Bollstanäs SK (borta) Gusk Dam


      18:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Unt cup P-11


      17:00
    • 10:00

      Gimo IF FK (hemma) F-16


      14:00
    • 10:30

      Fjärdhundra SK 1 (borta) F-13


      12:30
    • 11:00

      Vaksala SK Svart 2 (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje (borta) Damjuniorer


      13:00
    • 12:45

      Upsala IF Fotboll UIF P11 (borta) P-11


      14:45
    • 14:00

      Skiljebo SK (borta) GUSK SM17


      16:00
    • 14:00

      Tärnsjö IF (borta) Gusk Dam 3-4


      16:00
    • 15:00

      Västanfors IF FK (borta) Gusk Dam 2


      17:00
    • 15:00

      Prel kallelse Västanfors Gusk Dam 2


      17:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning GUSK SM17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-15


      19:15
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:45

      Extraträning - fokus individuell bollbehandling P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Pilsbocupen F-16

    • 08:45

      Knatteligan P-16


      13:30
    • 09:00

      Österåker United BK (hemma) F-16


      13:00
    • 10:00

      IK Sirius FK P2012U S (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Storvreta IK P2013 vit (hemma) P-13


      12:00
    • 11:30

      Bälinge IF (hemma) P-11


      13:30
    • 12:15

      Enköpings SK UK F-11 (borta) F-11


      14:15
    • 12:30

      Pilsbocupen dag 1 P-15


      17:15
    • 13:00

      Vaksala SK Gul 2 (hemma) P-14


      15:00
    • 14:00

      Malmö FF (hemma) Gusk Dam


      16:00
    • 14:00

      Bollisuppdrag Damjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Jobba på damernas match GUSK SM17


      16:00
    • 14:30

      Sunnersta AIF Vit (hemma) P-13


      16:30
  • 16Sön
    • 09:00

      Vaksala SK (hemma) F-15


      13:00
    • 09:00

      Pilsobocupen dag 2 P-15


      14:00
    • 10:00

      Bälinge IF F11/12 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Vattholma:Orange (borta) P-14


      12:00
    • 11:00

      Östervåla IF 1 (borta) F-12


      13:00
    • 12:30

      Bälinge IF (borta) F-10


      14:30
    • 13:00

      Östervåla IF (hemma) Gusk Dam 2


      15:00
    • 13:00

      Unik FK P13 Röd 1 (borta) P-13


      15:00
    • 13:00

      Prel kallelse Östervåla Gusk Dam 2


      15:00
    • 13:15

      Alsike IF F11 (borta) F-11


      15:15
    • 14:00

      SK Iron vit (borta) P-13


      16:00
    • 16:00

      Vaksala SK Svart (borta) F-13


      18:00
    • 17:00

      Bollstanäs SK (hemma) Gusk Herr


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Upsala IF Fotboll F12 (hemma) F-12


      20:30
    • 18:30

      Matchvärd mot UIF F-12


      20:00
    • 19:00

      Fanna BK F11 (hemma) F-11


      21:00
    • 19:00

      Tierps IF P-12 (hemma) P-12


      21:00
    • 19:00

      Träning Damjuniorer


      20:30
    • 19:00

      Sunnersta AIF (hemma) P-09


      20:00
    • 19:30

      Täby FK (borta) GUSK SM17


      21:30
    • 20:00

      Upsala IF Fotboll (borta) Gusk Dam 2


      22:00
    • 20:00

      Prel kallelse UIF Gusk Dam 2


      22:00
    • 20:15

      IFK Lidingö FK (borta) Gusk Herr


      22:15
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 13:30

      IF VP Uppsala (borta) P-11


      15:30
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning GUSK SM17


      19:30
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Dalecarlia Cup 2024 F-10


      00:00
    • 18:00

      Dalecarlia Cup F-11


      00:00
    • 18:00

      Träning GUSK SM17


      19:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:15
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Extraträning - fokus individuell bollbehandling P-14


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning Damjuniorer


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2024 F-10

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-11

    • 12:00

      Träning Oldboys


      13:00
    • 16:30

      Träning Gusk Dam


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2024 F-10

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-11

    • 09:00

      Matchsammandrag P-15


      14:00
    • 10:00

      Matchsammandrag P-15


      14:00
    • 12:00

      Bollisuppdrag F-13


      16:00
    • 13:00

      Sunnanå SK (hemma) Gusk Dam


      15:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Dalecarlia Cup 2024 F-10


      19:00
    • 00:00

      Dalecarlia Cup F-11


      18:00